سخن مدیر عامل

تاریخ مقاله: 1397/04/23  |  کد مقاله: 1

آسیاتک برای چندمین بار در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان اولین اپراتور ثابت انتخاب شد. حفظ این جایگاه که بدست آمدنش مرهون زحمات همه خانواده بزرگ آسیاتک است مستلزم تلاش مستمر در مسیر تعالی است.

در سال های گذشته با اهتمام به مدل تعالی و اجرای ارزیابی AQA همزمان با شرکت در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات، مفاهیم مشترک و اهداف فردی و سازمانی به هم نزدیک شده و شرکت پیش از اینکه دریافت رتبه را اولویت قرار دهد، اصالت و باور قلبی خود را به نهادینه کردن مسیر تعالی در تمامی جنبه ها معطوف کرده است.

این اقدامات در نوع خود بی نظیر است و موجب شده، همه‌ی همکاران در شرکت آسیاتک و کلیه عاملین، از آگاهی و بینش خوبی نسبت به تعالی سازمانی برخوردار باشند. شرکت آسیاتک در نقش الگو برای سایر شرکت های صنعت ارتباطات قرار دارد و لازم است این هم افزایی در جهت تعالی که به خوبی در مجموعه آسیاتک ایجاد شده، با همیت شما عزیزان حفظ شود تا گام هایی استوار در راه تبدیل شدن به مطلوب ترین اپراتور کشور برداریم.

هدف از برگزاری جایزه کیفیت، ایجاد فضای رشد و توسعه هماهنگ در همه زیر مجموعه ها، فراهم آوردن فضای مناسبی برای تبادل تجربیات موفق و تشویق نمایندگان برای انجام خودارزیابی است که در آن خود را مورد کنکاش قرار داده و در مسیر تعالی قرار گیرند. امیدوارم با همراهی شما عزیزان این روند مانند سالهای قبل، به خوبی و با ارزش آفرینی برای همه دست اندرکاران و شرکت کنندگان در این دوره جایزه کیفیت آسیاتک طی شود.

 

 

                                                                                                                                                                                         محمد علی یوسفی زاده

                                                                                                                                                                                        مدیر عامل