برترین نمایندگان سال 95

تاریخ مقاله: 1396/07/02  |  کد مقاله: 21

چهارمین مراسم اختتامیه  AQA درمورخه 96/06/26  برگزار شد. در این مراسم از برترین نمایندگان شرکت انتقال داده های آسیاتک در حوزه فروش تقدیر به عمل آمد. 

 نمایندگان موفق به اخذ 3 سطح اشتهار به کیفیت، تعهد به کیفیت و حضور در جایزه  گردیدند. پنج نماینده ی برتر به شرح زیر معرفی شدند. 

 

نام نمایندگی

سطح

رتبه

صفر و یک پرداز

اشتهار یک ستاره

اول

البرز ابتکار مبین

تعهد به کیفیت

دوم

ارتباطات رایانه مصباح

تعهد به کیفیت

سوم

شرکت ارتباطات نوین تیام نت

تعهد به کیفیت

چهارم

آریا نت تنکابن (مهران خوش قلب)

تعهد به کیفیت

پنجم

 
نمایندگانی که موفق به اخذ سطح تعهد به کیفیت شده اند به شرح زیر می باشند.
 

ردیف

نام نمایندگی

سطح

ردیف

نام نمایندگی

سطح

1

احسان پاکروان

تعهد به کیفیت

21

سامانه فناوری زرین طلوع آسیا

تعهد به کیفیت

2

ارتباط گستر تدبیر آسیا

تعهد به کیفیت

22

سعید عرب

تعهد به کیفیت

3

افروز امینی هرندی

تعهد به کیفیت

23

سید محسن سیدی

تعهد به کیفیت

4

انتقال داده های پایا ارتباط هگمتانه

تعهد به کیفیت

24

سید محمد حسین میرصادقی

تعهد به کیفیت

5

اندیشه پرداز قائم

تعهد به کیفیت

25

شتابان شبکه زنجان

تعهد به کیفیت

6

ایمان پاکروان

تعهد به کیفیت

26

عصر پردازش وندا - هایلینک

تعهد به کیفیت

7

اینترنت دلفین ازنا

تعهد به کیفیت

27

علی اکبر چابک

تعهد به کیفیت

8

آرتین صنعت اترک

تعهد به کیفیت

28

علی صداقت پیشه

تعهد به کیفیت

9

آسیا تکین پرداز نوین

تعهد به کیفیت

29

فرزان گستر ساری

تعهد به کیفیت

10

آسیانت  چهارمحال

تعهد به کیفیت

30

فروشگاه رامان رایان تیوا

تعهد به کیفیت

11

پدیده فنون تیام

تعهد به کیفیت

31

فناوران عصر داده بیشاپور

تعهد به کیفیت

12

تعاونی اطلاع رسانی و خدمات اینترنتی رهاورد گستر جام

تعهد به کیفیت

32

فنی مهندسی ماهان ارتباطات گلستان

تعهد به کیفیت

13

توسعه ارتباط زمان

تعهد به کیفیت

33

کوشا سیستم

تعهد به کیفیت

14

جاسم دیهیم

تعهد به کیفیت

34

کیمیا خدمات کرمانشاه

تعهد به کیفیت

15

چشم انداز داده پردازی غرب

تعهد به کیفیت

35

لاوین آساک

تعهد به کیفیت

16

خلاق کار افزار کیان آسیا

تعهد به کیفیت

36

محمد سعید جعفرنژاد

تعهد به کیفیت

17

داده پردازان ترشیز نوین

تعهد به کیفیت

37

محمدرضا کیوانی

تعهد به کیفیت

18

رای نیک شبکه

تعهد به کیفیت

38

مسعود مصباح

تعهد به کیفیت

19

رایانه من

تعهد به کیفیت

39

مهدی علی آبادی

تعهد به کیفیت

20

روح اله حق‌شناس

تعهد به کیفیت

40

نوین دانش میلاد پارسیان بینالود

تعهد به کیفیت

 

 

 

41

نوین فیض آباد

تعهد به کیفیت


نمایندگانی که موفق به اخذ سطح حضور در جایزه شده اند به شرح زیر می باشند.
 
ردیف نام نمایندگی سطح

1

ارتباطات عرشیانت

حضور در جایزه

2

پدیده نو فن آوا شمال

حضور در جایزه

3

داده های زرین آسیا

حضور در جایزه

4

سایار رایانه نمین

حضور در جایزه

5

سعید نجفی

حضور در جایزه

6

طیبه منصوری آرخلو

حضور در جایزه

7

علیرضا بخشایی

حضور در جایزه

8

کام تک

حضور در جایزه

9

گروه نوین شبکه کنش (نیونت)

حضور در جایزه

10

نت گستر پردازش حامی بروجن

حضور در جایزه

11

نوین تک بابل

حضور در جایزه

 
تگ ها : AQA , آسیاتک , جایزه کیفیت آسیاتک , چهارمین دوره AQA , اختتامیه , برترین نمایندگان