ثبت نام در جایزه

تاریخ مقاله: 1397/03/23  |  کد مقاله: 8

دبیرخانه جایزه کیفیت آسیاتک خبر داد:

آغاز پنجمین دوره ارزیابی جایزه کیفیت آسیاتک (AQA) بر اساس عملکرد سال 96،

آسیاتک برترین شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت کشور در راستای قرار گرفتن در مسیر تعالی اقدام به ارزیابی نمایندگان خود در سراسر کشور می نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، با توجه به شروع برنامه ارزیابی جایزه کیفیت آسیاتک، نمایندگان ارایه دهنده اینترنت پرسرعت آسیاتک در سراسر کشور جهت ثبت نام در جایزه، تدوین، ارایه اظهارنامه و انجام ارزیابی ها می توانند در صفحه اصلی سایت قسمت ثبت نام در جایزه برای حضور در این ارزیابی نسبت به دریافت فرم ثبت نام، تکمیل و ارسال آن از طریق پنل کاربری خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است شرکت کنندگان جهت ورود به پنل کاربری می توانند درقسمت ورود کاربران با انتخاب گزینه عضویت نسبت به ساخت پنل کاربری اقدام نمایند و با نام کاربری (ایمیل ثبت شده در فرم عضویت) و رمز عبورخود وارد پنل شوند.

هم چنین  فایل های راهنمای مورد نیاز شامل دستورالعمل اظهارنامه نویسی و مدل های ارزیابی بازبینی شده توسط دبیرخانه جایزه AQA در پنل کاربری نمایندگان و در سایت قسمت"اطلاعات و مستندات" جهت استفاده بارگذاری شد.

شرکت کنندگان در این جایزه در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانند با دبیرخانه جایزه کیفیت با شماره 1544 داخلی 3232  تماس حاصل نمایند.

فرم ثبت نام نمایندگان

دریافت فایل راهنمای ثبت نام درجایزه