اختتامیه چهارمین دوره جایزه کیفیت آسیاتک

تاریخ خبر: 1396/07/04  |  کد خبر: 48  |  تعداد بازدید: 1749

یکشنبه ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۶، سالن همایش های پژوهشگاه نیروی تهران میزبان مراسم اختتامیه چهارمین دوره جایزه کیفیت آسیاتک (AQA) و جشن کسب رتبه اول ارزیابی سال ۱۳۹۵ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، در این مراسم میهمانانی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان  و نمایندگان این شرکت حضور داشتند و طی آن از برترین های حوزه فروش تقدیر به عمل آمد.

محمد علی یوسفی زاده مدیر عامل آسیاتک در سخنانی به تشریح چهارمین دوره جایزه کیفیت آسیاتک (AQA) پرداخت. وی با بیان اینکه فرآیند ارزیابی زنجیره ارزش نمایندگان آسیاتک بر اساس الگوی AQA هر ساله انجام می پذیرد، ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات، تفکر بهبود مستمر در عملکرد، ارتقاء ادبیات مدیریتی نمایندگان و وجود زبان مشترک بین ایشان و آسیاتک را از جمله اهدافی دانست که این جایزه دنبال می کند.

جناب اقای یوسفی زاده مدیر عامل شرکت انتقال داده های آسیاتک ضمن تاکید بر یکپارچگی شبکه نمایندگان و آسیاتک، عنوان کردند که در ساز و کار رهبری این مجموعه تفکیک نماینده و آسیاتک جایگاهی ندارد و نمایندگان آبروی آسیاتک در استان ها می باشند. ایشان آسیاتک را مجموعه ی تمام افرادی که جهت اعتلای نام آسیاتک تلاش می کنند تعریف کردند.

در ادامه مراسم معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی سرکار خانم مهندس ابوالفضل ضمن تشکر از حوزه های ستادی، نمایندگان و مشاوران خاطر نشان کردند دبیرخانه ی جایزه ی کیفیت آسیاتک در طول سال فعال خواهد بود. ایشان اظهار امیدواری کردند نمایندگان از گزارش های بازخورد ارزیابی کمال استفاده را ببرند و خاطر نشان کردند که هدف از ارزیابی های انجام شده کمک به رشد مجموعه آسیاتک به صورت متعادل در همه ی ابعاد است.

ایشان در ادامه به تشریح عملکرد شرکت در 5 سال گذشته پرداختند و این نکته را یادآور شدند که طی 5 سال گذشته آسیاتک موفق شده است 3 بار اپراتور برتر صنعت ICT شود که این افتخار بزرگی است. ایشان همچنین در ادامه به سهم بازار آسیاتک اشاره و نقش کلیدی شرکت را در شبکه ملی اطلاعات یادآور شدند.

همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت انتقال داده های آسیاتک جناب آقای دانش کاظمی ضمن تبریک کسب رتبه نخست به انتخاب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به تمامی پرسنل و نمایندگان به فاصله ی زیاد امتیاز اپراتورهای دوم و سوم با آسیاتک اشاره و بر اهمیت رتبه ی نخست کسب شده تاکید کردند.

ایشان در ادامه به ورود آسیاتک به بازار بورس اشاره کردند و خاطر نشان کردند که بر خلاف برخی از شرکت ها که ابتدا وارد بازارهای دیگر مانند فرابورس می شوند با توجه به توانایی شرکت آسیاتک، این شرکت می تواند به طور مستقیم وارد بازار بورس اوراق بهادار شود. وی همچنین کلیه ی پرسنل، نمایندگان و مشتریان را به خرید سهام شرکت دعوت کردند تا ایشان خود را مالک شرکت دانسته و خدمات را از شرکت خودشان دریافت کنند.

جناب آقای مهندس علیمحمدی معاون کسب و کار بر لزوم عبور از مشکلات جهت رسیدن به هدف نهایی تاکید کردند و در ادامه به تغییرات انجام شده در معاونت کسب و کار و مدیریت طراحی سبد محصول همگام با تغییر بازار و تکنولوژی های جدید اشاره کردند. 

جناب آقای دکتر شکاری مشاور شرکت نیز به معرفی مدل ارزیابی نمایندگان و تشریح نحوه ی ارزیابی و امتیاز دهی پرداخت و بر لزوم همکاری نمایندگان در مسیر رشد آسیاتک تاکید کردند.

در پایان این مراسم شرکت صفر و یک پرداز تهران، حائز رتبه اول و موفق به دریافت گواهی نامه اشتهار 1 ستاره شد و شرکت های البرز ابتکار مبین از البرز، ارتباطات رایانه مصباح از فارس، ارتباطات نوین تیام نت از یزد و نمایندگی آریانت تنکابن (مهران خوش قلب) به ترتیب حائز رتبه های دوم تا پنجم شدند؛ که به نفرات دوم تا پنجم گواهی نامه تعهد به کیفیت و تندیس یادبود جایزه کیفیت آسیاتک اهدا شد.